Spready

Skorzystaj z niskich zmiennych spreadów w GeneTrade

Dla inwestora chcącego zarabiać na rynku Forex, spread może być albo bólem głowy albo błogosławieństwem. W celu stworzenia korzystnych warunków handlowych dla wszystkich klientów, GeneTrade działa ze zmiennymi spreadami, ponieważ stałe spready zwykle obejmują ukryte koszty i opłaty. Działając ze zmiennymi spreadami, zapewniamy klientom handel z najniższymi dostępnymi spreadami, przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystości kosztów. Jeśli rozważasz brokera oferującego stałe spready, strzeż się ograniczeń handlowych. GeneTrade nie nakłada żadnych ograniczeń na traderów, w tym na czasy związane z ważnymi informacjami prasowymi i ogłoszeniami rynkowymi.

Zmienne spready już od 1 pipsa
Bez prowizji i ukrytych opłat
Szybka egzekucja bez ponownego kwotowania
Takie same spready dla wszystkich typów kont
Ponad 100 instrumentów finansowych
Cząstkowe pipsy

Pips może być mały, ale przy handlu na rynku Forex najmniejszy przyrost może mieć ogromną różnicę. Dlatego w Genetrade oferujemy cząstkowego pipsa. Co to dla ciebie znaczy? Zamiast standardowej czterocyfrowej wyceny oferujemy wycenę do 5 cyfry po przecinku, co zapewnia większą kontrolę i precyzję transakcji. Ułamkowe wyceny pipsa pozwalają nam zapewniać najdokładniejsze ceny od naszych dostawców płynności.

Spready / warunki handlu na rynku Forex
SymbolLowestAverageLong Swap
value points
Short Swap
value points
EURUSD0.000140.000168-11.675.43
AUDCAD0.000200.000303-3.45-4.4
AUDCHF0.000280.0003712.3-8.2
AUDJPY0.021000.0281351.43-8.07
AUDNZD0.000310.000464-3.51-5.31
AUDUSD0.000170.000207-2.93-1.03
CADCHF0.000320.0004052.28-8.58
CADJPY0.028000.0347581.26-8.34
CHFJPY0.023000.034883-6.37-2.91
CHFSGD0.002100.002395-19.64-0.94
EURAUD0.000310.000422-16.143.26
EURCAD0.000230.000327-15.052.75
EURCHF0.000230.000297-3.7-5.7
EURDKK0.001710.002427-51.7-60.7
EURGBP0.000160.000217-5.290.51
EURHKD0.003030.004193-94.77-39.57
EURHUF0.199000.368073-29.56-18.86
EURJPY0.019000.024793-3.99-3.09
EURNOK0.005090.006669-104.59-35.19
EURNZD0.000600.000680-16.222.38
EURPLN0.003510.005339-59.96-5.26
EURRUB0.392100.423213-260.4253.32
EURSEK0.003590.005533-75.86-80.86
EURSGD0.002340.002844-20.04-3.64
EURTRY0.000760.005049-502.27331.63
EURZAR0.007010.013679-425.71176.49
GBPAUD0.000260.000464-12.99-1.79
GBPCAD0.000350.000532-11.6-2.5
GBPCHF0.000230.0003850.16-10.94
GBPDKK0.004120.004861-30.96-93.66
GBPJPY0.029000.0372380.19-8.31
GBPNOK0.004710.007512-82.81-77.51
GBPNZD0.000480.000797-12.34-3.54
GBPSEK0.005510.008718-44.67-131.87
GBPSGD0.001770.002947-15.98-10.88
GBPUSD0.000180.000251-9.172.03
GOLD0.300000.379473-11.811.78
NZDCAD0.000200.000453-4-3.3
NZDCHF0.000230.0004851.61-7.19
NZDJPY0.027000.0510280.8-7.1
NZDSGD0.001870.002141-7.39-6.59
NZDUSD0.000290.000351-3.2-0.5
SGDJPY0.185000.198578-1.62-10.81
SILVER0.032000.038702-1.480.29
USDCAD0.000180.000222-1.35-5.85
USDCHF0.000200.0002426.02-11.43
USDCNH0.003000.004315-7.23-3.23
USDDKK0.002570.0030012.7-101.5
USDHKD0.002600.003029-3.01-8.81
USDHUF0.188000.322069-4.59-38.09
USDJPY0.014000.0182654.92-11.08
USDMXN0.008190.012208-477.28172.72
USDNOK0.003890.005487-30.75-95.45
USDPLN0.002890.004047-20.92-35.42
USDRUB0.403100.419749-168.74-13.74
USDSEK0.003110.0047883.67-141.53
USDSGD0.001950.002029-7.6-12.6
USDTRY0.001270.004554-418.93257.07
USDZAR0.008600.017007-26.554.65
FeedBack

We'd love to hear your feedback!